Hakkımızda

Atılgan Fight Academy bünyesinde barındırdığı, speed bag, punching ball, TRX gibi özel ekipmanlar ile dövüş sporlarına uygun olarak dizayn edilmiş, Ankara’da bu eğitimi alabileceğiniz en iyi salonlardandır.

AFA, Kickboks, Boks, Muay Thai, Brezilya Jiu-Jitsu, Mixed Martial Arts branşlarında ve özel crossfit çalışmalarında size dünya standartlarında eğitim sağlar.

Amacımız; tarzınız ne olursa olsun en uygun fiyat ile en iyi dövüş sporları eğitimini verirken, öğrencilerimize temel değerlerin yanı sıra saygı, disiplin, zihinsel odaklanma, benlik saygısı, özgüven, çeviklik gibi yaşam becerilerini aşılamaktır. Kazandığınız bu beceriler hayatta karşınıza çıkabilecek herhangi bir engelle kolaylıkla başa çıkmanızı sağlayacaktır.

Eğitmenlerimiz hayatta başarılı olmanız için kişisel hedefler kurmanıza ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur.

Her biri alanında uzman eğitmenlerimizle, ister grup derslerimize, ister birebir özel derslerimize katılın hem inanılmaz bir kardiyovasküler egzersiz yapacaksınız, hem de son derece yoğun bir tempoda yapacağınız fiziksel ve zihinsel egzersizlerle rahatlamış olacaksınız.

Derslerimiz, her yaşa uygun olarak (8-70), kas kütlenizi artırmak, zayıflamak, sıkılaşmak, yağ yakımı ile sağlıklı bir vücuda kavuşmanız, esnekliğinizin artması ve etkili savunma tekniklerini öğrenmeniz ile de kendinize olan güveninizin artması için size eğlenceli bir yol sunar.

Bizim heyecan verici ve eğlenceli derslerimize katılarak, müthiş bir fiziksel görünüşe sahip olmanın yanı sıra, öğreneceğiniz doğru teknikler ile kendinizi ve sevdiklerinizi koruma ayrıcalığı yaşayacaksınız.

Kendiniz için zaman ayırıp, salonumuza gelerek eğitmenlerimizle tanışın ve sizlere sıcak, samimi bir antrenman ortamında dövüş sporlarını öğrenmeniz için sizlere sunduğumuz fırsatlarımızı görün.

Biz standart bir spor salonu değiliz, dövüş sporlarını öğrenmek için yer arıyorsanız en iyi yerdesiniz!!!

ANTRENÖRLERİMİZ – EĞİTMENLERİMİZ

ADI SOYADI ANTRENÖRLÜK DERECESİ DAN  
1 E. Ensar Atılgan 5. Kademe Baş Antrenör 5.DAN Uluslar Arası Hakem
2 Ömer Faruk Yalçındağ 1. Kademe Antrenör
3 Taylan Keçeli 1. Kademe Antrenör
4 Deniz Kömürcü Antrenör
5 Seher Gümüş Antrenör